Guľky z arašidového masla

Guľky z arašidového masla

15 minút
Veľmi jednoduchý receptík na extrémne návykové čokoládové guľky z arašidového masla.

Karamelové guľky

Karamelové guľky

30 minút
Kto by ich neľúbil! Nemusíte sa ich vzdať ani v prípade, že ste zo svojho jedálnička museli, alebo chceli vyradiť mlieko.

Šuhajdy s arašidovým maslom

Šuhajdy s arašidovým maslom

12 minút
Jemne slané arašidové maslo a čokoláda je jedinečné spojenie. Šuhajdy patria neodmysliteľne ku Vianociam. Skúste tieto sviatky zmenu: Šuhajdy s arašidovým maslom su hotové raz dva a sú vysoko návykové.

"BeBe" Koláč

60 minút
Na koláčik jemnučký, že sa rozplýva na jazyku nemusíte žhaviť rúru. Vanilko-kakaovo-keksíková roláda poteší chuťové poháriky aj bez vajec a mlieka.

Čokoládový dezert

Čokoládový dezert

10 minút
Leto je v plnom prúde a to si vyslovene žiada maškrtenie. Urobte si čokoládový dezert bez mlieka, vajec a múky, sladený javorovým sirupom.

Zmrzlinky

Zmrzlinky

60 minút
Zmrzlinkami nás mama zvykla prekvapiť na vysvedčenie. Ja už síce niekoľko rokov vysvedčenia nedostávam, ale neodradilo ma to. Kornútky plnené vanilkovým krémom bez vajec a bez mlieka. Mňamka!!

Mini kokosová roláda

Mini kokosová roláda

30 minút
Nepečená kokosová roláda lahodí nie len oku, ale aj chuťovým pohárikom. Jemný koláčik bez mlieka, bez vajec a bez lepku priam volá vyložiť si nohy a vychutnať si poobednú kávu.

Rezy z arašidového masla

Rezy z arašidového masla

20 minút
Nepečené rezy z arašidového masla na americký štýl. Ideálny dezert pre dvoch za chutným nedeľným obedom bez mlieka, bez vajec a bez cukru, možný aj ako varianta bez lepku.

Kokosové guličky

Kokosové guličky

20 minút
Receptík minimálne náročný a maximálne chutný. Vyskúšajte nepečené kokosové guličky bez mlieka, bez vajec a bez cukru, sladené javorovým sirupom, možné aj ako varianta bez lepku.

Kokosové rezy

Kokosové rezy

40 minút
Nepečené kokosové rezy bez námahy pre milovníkov kokosu a čokolády. Vynikajúci dezert bez mlieka, bez lepku, bez vajec a bez cukru, sladený javorovým sirupom.