Pečené buchty

Pečené buchty

65 minút kysnutie + 20 minút
Receptov na pečené buchty nájdete na internete poriadny kopec aj tri kôpky. Každý má tú svoju ideálnu kombináciu surovín... Ja sa s Vami podelím o môj recept na vynikajúce buchty bez mlieka a vajec.

Šuhajdy s arašidovým maslom

Šuhajdy s arašidovým maslom

12 minút
Jemne slané arašidové maslo a čokoláda je jedinečné spojenie. Šuhajdy patria neodmysliteľne ku Vianociam. Skúste tieto sviatky zmenu: Šuhajdy s arašidovým maslom su hotové raz dva a sú vysoko návykové.

Lievance

Lievance

5min minút
Lahodné, nadýchané, krehučké lievance bez kysnutia, bez mlieka a bez vajec? Jasnéééé!! Ponúknite sa

Jablkové kapsičky

Jablkové kapsičky

30 minút
Veľmi jednoduchý recept na jablkové kapsičky bez mlieka a vajec. Vďaka škorici, budete mať tiež pocit, že sa nám už "Zvianočnieva".

Hruškovo-banánové Muffiny

Hruškovo-banánové Muffiny

20 minút
Využite sezónne ovocie! Upečte si hruškové muffiny bez mlieka a vajec.

"BeBe" Koláč

60 minút
Na koláčik jemnučký, že sa rozplýva na jazyku nemusíte žhaviť rúru. Vanilko-kakaovo-keksíková roláda poteší chuťové poháriky aj bez vajec a mlieka.

Cheesecake

Cheesecake

15 minút
Pôvodný cheesecake vznikol v Amerike a dáva sa doňho jemný syr Philadelphia. Ak milujete cheesecake, tak ako ja, ale mlieko a vajcia nesmiete, vyskúšajte túto variantu zo sójového jogurtu.

Višňový koláč s posýpkou

Višňový koláč s posýpkou

15 minút
Tak akurát kyslý a tak akurát chrumkavý koláč s posýpkou s višňami bez mlieka a vajec. Ideálny na horúce leto.

Čokoládový dezert

Čokoládový dezert

10 minút
Leto je v plnom prúde a to si vyslovene žiada maškrtenie. Urobte si čokoládový dezert bez mlieka, vajec a múky, sladený javorovým sirupom.

Pavlova torta

Pavlova torta

20 minút
Aquafaba ponúka pri pečení kopec možností. Vďaka nálevu z cíceru je možné pripraviť známy dezert baletiek aj bez vajec. Pavlova torta s lahodným krémom a sezónnym ovocím.

1 2 3 ... 5