Čučoriedkovo-malinový koláč

Čučoriedkovo-malinový koláč

20 minút
Čučoriedkovo-malinový koláč prekonal všetky očakávania. Posledný kúsok som bránila vlastným telom. Zdravý koláč bez mlieka a bez vajec, možný aj ako varianta bez lepku.

Kokosové guličky

Kokosové guličky

20 minút
Receptík minimálne náročný a maximálne chutný. Vyskúšajte nepečené kokosové guličky bez mlieka, bez vajec a bez cukru, sladené javorovým sirupom, možné aj ako varianta bez lepku.

Kokosové rezy

Kokosové rezy

40 minút
Nepečené kokosové rezy bez námahy pre milovníkov kokosu a čokolády. Vynikajúci dezert bez mlieka, bez lepku, bez vajec a bez cukru, sladený javorovým sirupom.

Kysnuté cesto

Kysnuté cesto

30 minút kysnutie, 15 minút
Univerzálne kysnuté cesto na vtáčiky, pletence, pletenky, slimáky či buchty. Ja som z tohto cesta robila už aj žemle na hamburger. Nadýchané kysnuté cesto bez mlieka a na nerozoznanie od originálu.

Zázvorky

Zázvorky

15 minút
Tieto keksíky by som mohla nazvať aj šup šup keksíky, lebo sú hotové, ani sa nenazdáte. Keksíky bez mlieka, bez vajec a bez cukru, sladené agávovým alebo javorovým sirupom.

Bobuľové košíčky (Cup Cakes)

Bobuľové košíčky (Cup Cakes)

12 minút
Ak je dnes ten deň, kedy ste sa rozhodli zhrešiť proti zdravej strave, tak si dajte cupcake s čučoriedkami alebo ríbezľami bez mlieka a bez vajec.

1 ... 6 7