Karfiolový steak

Karfiolový steak

5 minút
Karfiolový steak je vynikajúca alternatíva pre tých, ktorí nie sú fanúšikovia trojobalov a vyprážania.

Orieškovo-karfiolové cestoviny

Orieškovo-karfiolové cestoviny

7 minút
Jedným zo sľúbených karfiolových receptov sú tieto cestoviny. Spojenie karfiolu a orieškov je vynikajúce. Veď vyskúšajte!

Kysnutý koláč

Kysnutý koláč

15 minút
Vyskúšajte veľmi jednoduchý recept na výborný kysnutý koláč. Za chvíľu vyčaríte nadýchané a mäkké cesto ako ináč, bez mlieka a vajec.

Plnené batáty

Plnené batáty

10 minút
Batáty alebo sladké zemiaky sú v obchodoch čoraz dostupnejšie a ich využitie v kuchyni je obrovské. Fantázii sa medze nekladú! Skúste ich napríklad naplniť šošovicou.

Karfiolovo-šošovicový perkelt

Karfiolovo-šošovicový perkelt

10 minút
Tento recept vznikol úplne náhodne zo zbytkovej zeleniny z chladničky.... a ako sme si pochutili! Vyskúšajte jednoduchý recept na ľahkú večeru, karfiolovo-šošovicový perkelt.

Pečené buchty

Pečené buchty

65 minút kysnutie + 20 minút
Receptov na pečené buchty nájdete na internete poriadny kopec aj tri kôpky. Každý má tú svoju ideálnu kombináciu surovín... Ja sa s Vami podelím o môj recept na vynikajúce buchty bez mlieka a vajec.

Šuhajdy s arašidovým maslom

Šuhajdy s arašidovým maslom

12 minút
Jemne slané arašidové maslo a čokoláda je jedinečné spojenie. Šuhajdy patria neodmysliteľne ku Vianociam. Skúste tieto sviatky zmenu: Šuhajdy s arašidovým maslom su hotové raz dva a sú vysoko návykové.

Lievance

Lievance

5min minút
Lahodné, nadýchané, krehučké lievance bez kysnutia, bez mlieka a bez vajec? Jasnéééé!! Ponúknite sa

Hash Browns

Hash Browns

40 minút
Hash Browns, alebo zemiakové placky trochu inak... chrumkavé navonok a mäkučké vo vnútri. Vhodné ako predjedlo, príloha ale aj ako samostatný pokrm.

Jablkové kapsičky

Jablkové kapsičky

30 minút
Veľmi jednoduchý recept na jablkové kapsičky bez mlieka a vajec. Vďaka škorici, budete mať tiež pocit, že sa nám už "Zvianočnieva".

1 2 3 ... 7